Σε ένα σκηνικό που θύμιζε πίνακα του Picasso και με ξεκάθαρες προβολές στον υπερρεαλισμό του André Breton, το κοινό που βρέθηκε στο runway του οίκου Dior, παρακολούθησε τις δημιουργίες υψηλής ραπτικής για την άνοιξη και το καλοκαίρι του 2018. Δεν ήταν λίγοι εκείνοι που σχολίασαν βέβαια ότι η συλλογή με την υπογραφή της Maria Grazia Chiuri θύμισε Valentino και όχι άδικα. Το βλέμμα σίγουρα μας τράβηξαν και τα εντυπωσιακά makeup looks, που χαρακτηρίζονται από την ένταση στα μάτια.
Νέα σειρά αντικειμένων στο Cycladic Shop εμπνευσμένη από την έκθεση «Cindy Sherman at Cycladic: Πρώιμα έργα»
Πρεμιέρα για τις καλοκαιρινές εκπτώσεις – Τι πρέπει να προσέξετε!
Η Δούκισσα Νομικού στην καλοκαιρινή καμπάνια Riviera Girl της Envie Shoes
Summer by Sienna – Τα Marks & Spencer ανακοίνωσαν την αποκλειστική συνεργασία τους με τη Sienna Miller
Naomi In fashion: Η καριέρα του εμβληματικού super model αποκαλύπτεται σε νέο βιβλίο
Ο Οίκος Dior τιμάει τις αθλήτριες της Αρχαίας Ελλάδας στην Haute Couture συλλογή του
#Insta...moments
Πολυτέλεια δεν είναι το αντίθετο της ανέχειας, είναι το αντίθετο της χυδαιότητας
- Coco Chanel -
Το DELUXE Magazine χρησιμοποιεί cookies για την βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων, την παροχή λειτουργιών κοινωνικών μέσων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Με τη χρήση αυτού του ιστοτόπου, αποδέχεσαι τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα για την πολιτική απορρήτου μας