Gilded lids
![](https://www.deluxemagazine.gr/wp-content/uploads/2017/04/dior_bss14_703-683x1024.jpg)
![](https://www.webstation.gr/fidel/wp-content/uploads/dior_bss14_703.jpg)
To άγγιγμα το Μίδα σε βλέφαρα και φρύδια είναι τάση στο μακιγιάζ και το παρουσίασε πρώτος ο Dior στο fashion show της ανοιξιάτικης-καλοκαιρινής συλλογής στο Παρίσι. Toλμήστε το σε εξαιρετικές περιπτώσεις!
To άγγιγμα το Μίδα σε βλέφαρα και φρύδια είναι τάση στο μακιγιάζ και το παρουσίασε πρώτος ο Dior στο fashion show της ανοιξιάτικης-καλοκαιρινής συλλογής στο Παρίσι. Toλμήστε το σε εξαιρετικές περιπτώσεις!