Stella Artois, διαγωνισμός για τον Έλληνα Draught Master 2012
![](https://www.deluxemagazine.gr/wp-content/uploads/2017/04/727951-1024x691.jpg)
![](https://www.webstation.gr/fidel/wp-content/uploads/727951.jpg)
Η Stella Artois σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση στην κατοικία του Βέλγου Πρέσβη κ. Van den Reeck διοργάνωσε διαγωνισμό για την ανάδειξη του έλληνα Draught Master, o οποίος θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στον Παγκόσμιο Διαγωνισμό της Stella Artois στο Montreal του Καναδά. Νικητής μετά από ένα διαγωνισμό με πολύ σασπένς και ισοβαθμίες αναδείχτηκε ο κ. Κωνσταντίνος Αναστασιάδης. Στη λαμπερή εκδήλωση στον καταπράσινο κήπο της πρεσβευτικής κατοικίας παρευρέθησαν πρεσβευτές και εκπρόσωποι πρεσβειών από πολλές χώρες, έλληνες επιχειρηματίες και λάτρεις της premium lager μπύρας Stella Artois. H Stella Artois είναι μία premium lager beer από την πόλη Leuven του Βελγίου.